Jak STS rozlicza przełożony mecz?
To dość kłopotliwe – co w sytuacji, gdy postawiłem na mecz, a ten został przełożony? Sprawdzamy, jak to wygląda u najpopularniejszego bukmachera w Polsce, tj. STS.
Co w sytuacji, gdy mecz się nie odbył?
Bukmacherzy mają swoje zasady dotyczące różnego rodzaju sytuacji. Nawet tych najbardziej niestandardowych. W większości przypadków rozliczanie wygląda niemal identycznie, ale mamy też do czynienia z momentami, w których konkretne strony mają prawo decydować inaczej od konkurencji.
Bukmacher legalny STS jest najpopularniejszy w naszym kraju, dlatego to właśnie na nim się będziemy dzisiaj skupiać. Nie znaczy to jednak, że inne marki są zupełnie nieważne. Na łamach naszego portalu znajdziecie aktualne informacje także dotyczące takich bukmacherów jak Betfan, Fortuna czy mniej popularnych – Ewinner, Totalbet czy PZbuk.
Gdy mecz się nie odbył z różnych względów, nie zawsze powinno się go uznawać za nieodbyty. Wszystko zależy od konkretnych sytuacji – postaramy się o opowiedzieć o nich możliwie jak najdokładniej.
Jak STS traktuje przełożony mecz?
Załóżmy, że postawiliśmy na mecz w lidze hiszpańskiej. Mecz został przełożony ze względu na złe warunki atmosferyczne. Czy to oznacza, iż na rozstrzygnięcie kuponu przyjdzie nam czekać kilka tygodni albo nawet miesięcy? Niekoniecznie i warto to podkreślić już na wstępie.
Bukmacherzy nie wszystkie scenariusze traktują tak samo. Inaczej jest w przypadku, gdy mecz tenisowy podczas jakiegoś turnieju ma odbyć się kilka godzin po pierwotnym terminie, a inaczej, kiedy nie wiadomo, kiedy nastąpi rozstrzygnięcie.
Bardzo często w piłce nożnej mecze przekładane są o parę tygodni, gdyż na inny wariant nie pozwala terminarz. Wiele osób boi się, że będzie musiało czekać na rozliczenie kuponu przez miesiąc, dwa albo i dłużej. A to może, w niektórych przypadkach, zablokować naprawdę spore środki.
Jak sprawdzić kupon w STS?
Mecz odwołany a mecz przełożony – czy u bukmachera to jakaś różnica?
Mecz odwołany a mecz przełożony to nie do końca to samo, chociaż sporo osób nie widzi większej różnicy. Tymczasem odwołanie to anulowanie danego wydarzenia, natomiast przełożenie – przesunięcie terminu rozpoczęcia o kilka godzin, dni czy tygodni.
Jeżeli mecz został odwołany, możemy liczyć na pełny zwrot ze strony bukmachera. Takie spotkanie dostaje kurs „1.0”, a więc nie ma kompletnie żadnego znaczenia dla naszych potencjalnych wygranych lub przegranych. Wydaje się to logiczne, bo przecież nie można rozliczyć czegoś, co nie miało miejsca.
W przypadku meczu przełożonego sprawa jest nieco inna. Mimo wszystko, dany pojedynek ma się prędzej czy później odbyć, więc nie jest anulowany. I tutaj dochodzimy do sedna: gdy impreza odbędzie się „prędzej”, nasz zakład nie zostanie oznaczony jako zwrot, gdy „później” – już tak.
STS rozlicza przełożony mecz jako zwrot?
Bukmacher STS rozlicza przełożony mecz jako zwrot tylko wtedy, gdy dane wydarzenie nie odbędzie się w ciągu 48 godzin od pierwotnie zaplanowanego terminu. Nie ma tutaj znaczenia czy graliśmy na zwycięzcę, czy na coś zupełnie innego. Dyscypliny także nie są kwestią pierwszorzędną, chociaż na pewno w e-sporcie łatwiej o wznowienie spotkania, niż w przypadku piłki nożnej czy siatkówki.
Rozliczenie meczu jako zwrot nikogo szczególnie nie satysfakcjonuje. Takie rozwiązanie może być dla nas korzystne albo nie, ale nie dowiemy się o tym, dopóki dane spotkanie się nie odbędzie. Bukmacher, oczywiście, inaczej postępować nie może, bo niektórzy baliby się zamrożenia środków i nie graliby kuponów tak chętnie, jak obecnie.
Jak obstawiać mecze w STS? W internecie lub w punktach – z bonusem lub bez!
Aby obstawiać mecze w STS, możemy albo skorzystać z internetu, albo udać się do punktu stacjonarnego. Lokale bukmachera są raczej odstawiane na dalszy plan, chociaż ciągle mają swoich zwolenników. W przypadku obstawiania online mówimy o dużej wygodzie i elastyczności przy stawianiu kuponów.
Do typowania w internecie potrzebujemy konta, które można założyć na stronie www.STS.pl. Formularz wymaga od nas podania kilku informacji na swój temat, między innymi, imienia, nazwiska czy adresu e-mail. Istotnym elementem zapisywania do bukmachera jest kod promocyjny. Po wpisaniu słowa BETONLINE można na start dostać 29 PLN bez depozytu!
Betgames STS, czyli legalne kasyno
STS bonus powitalny. Co nowi gracze dostają na start?
Wiecie już, jak STS rozlicza przełożony mecz, a teraz pora na to, byście dowiedzieli się, co można otrzymać za rejestrację konta. A premie są aż trzy – całkiem sporo, szczególnie jak na legalną markę w naszym kraju.
Przygotowany przez markę STS bonus bez depozytu to 29 PLN w formie darmowego zakładu na dowolne wydarzenia sportowe bez ograniczeń co do dyscyplin. A to dopiero początek – do odebrania mamy jeszcze dwa gotowe bonusy pieniężne, z czego jeden przekraczający kwoty 1000 PLN!
Przy pierwszej wpłacie na konto typerskie możemy od STS zdobyć nawet 1200 PLN. Wszystko zależy od tego, jaką kwotę wpłacimy w pierwszym przelewie po rejestracji. Zasada jest prosta: im więcej wpłacamy, tym lepiej.
Jakby tego było mało, mamy jeszcze do odebrania 20 PLN w formie zakładu bez ryzyka na tak zwane Betgames. Mowa tutaj o legalnych grach karcianych na prawdziwe pieniądze, wśród których znajdziemy pokera, wojnę oraz bakarat. W przypadku tej premii wszystko sprowadza się do postawienia kuponu bez konieczności zamartwiania się ewentualną przegraną. Strata daje nam zwrot, a zysk jest taki sam, jak normalnie.
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.